Bestyrelsen i DBFF – Dansk Bodybuilding og Fitness Forbund

Bestyrelsen i DBFF består pt. af 9 personer.

Medlemsspørgsmål rettes til sekretaer@dbff.dk HUSK at svartiden er op til 3 dage.

Alle andre spørgsmål som du ønsker besvaret, bedes du rette til det specifikke bestyrelsesmedlem. Du kan se nedenfor, hvem der tager sig af hvad. Du er du altid velkommen til at tage kontakt til den pågældende.

Se gerne her på hjemmesiden eller under FAQ inden du sender en mail, her kan du finde svar på de fleste spørgsmål.

Formand : Jørn Kim Jensen

E- Mail: jkjdbff@gmail.com

Formand

Næstformand: Mette Edlund

E-mail: Mette@dbff.dk

Næstformand & Sponsoransv.

Kasserer: Christina Nissen

E-mail: Christina@dbff.dk

Kasserer & udenlandsansv.

Bestyrelsesmedlem: Palle West

mrwestdbff@gmail.com

Dommeransvarlig

Bestyrelsesmedlem: Stine Bonde

E-mail: Stine@dbff.dk

Konkurrenceansvarlig

Bestyrelsesmedlem: Per Fisker

per@dbff.dk

konkurrenceansv..

Bestyrelsesmedlem: Brian Rohde

E-mail: rohde@dbff.dk

Poseringsansvarlig Jylland

Bestyrelsesmedlem: Gunnar Thor

E-mail: gunnar@dbff.dk

Konkurrence ansv.

Bestyrelsesmedlem: Thomas Davidsen.

E-mail: Davidsen@dbff.dk

Poseringsansvarlig Sjælland